Odmień swoje paznokcie dzięki Eveline Sensitive 8w1 Total Action

By 01:50:00


Ostatnio postanowiłem nieco bardziej zadbać o swoje dłonie, mimo standardowej pielęgnacji skóry dłoni chyba najbardziej przykuwającą uwagę ich częścią są paznokcie. Na początku miałem sceptyczne podejście, chłopak i odżywka do paznokci? Właściwie dlaczego nie? Bez względu na płeć paznokcie mamy te same, i tak samo należy o nie dbać i odżywiać.

Co niezwykłego jest w odżywce od Eveline? Formuła 8w1 gwarantuje nam, że w przeciągu 5 dni nasze paznokcie zyskają nowy blask, staną się odżywione, mocniejsze i przede wszystkim będą wyglądały na zdrowe. 


 Aplikacje produktu jest banalnie prosta, w zasadzie niczym nie różni się od nakładania standardowego lakieru do paznokci.. Konsystencja nie jest bardzo lejąca, więc nie będziemy mieli problemu z aplikacja produktu. Produkt jest w 100% przebadany dermatologicznie więc nie musimy obawiać, że zaszkodzimy swojemu zdrowiu i narazimy się na wystąpienie niepożądanych reakcji. Producent zapewnia Nas, że produkt regeneruje i odbudowuje płytkę paznokciową, uszczelnia i utwardza strukturę oraz wspomaga wzrost paznokci. 
Jeśli borykacie się z problemem zniszczonych, łamliwych czy kruchych paznokci koniecznie spróbujcie zrobić sobie taką 5-dniową kuracje. 

Produkty znajdziecie -> TUTAJ


Zobacz także

4 komentarze

Napisz co myślisz...