Weź 100 zł na ubrania, a nawet 300 zł na co tylko chcesz!

By 14:12:00


Nadszedł długo oczekiwany okres wakacji. Czekają nas wyjazdy, spotkania z nowymi ludźmi i chwile wypoczynku. Lato jest najbardziej przyjemną porą roku, ale aby można było sobie pozwolić na spędzenie go tak, jak się tego najbardziej pragnie, potrzebne są pieniądze, bez których, niestety, w dzisiejszych czasach trudno się obyć. Prócz zabezpieczenia samej gotówki musimy się również ubrać - bo przecież każdy z nas chce prezentować się modnie i czuć jak najbardziej komfortowo podczas lata.


Pieniądze to jedno, ale gdy już je mamy - musimy mieć gdzie je trzymać. Niestety, w ostatnich czasach wszystkie darmowe konta przestały być za darmo, a wszelkie oferty zaopatrzone są w multum gwiazdek, które i tak doprowadzają do tego, że musimy ponieść koszty prowadzenia rachunku w banku.


Ostatnio miałem dokładnie taką sytuację i postanowiłem wyszukać ofertę banku, który umożliwi mi prowadzenie konta bezpłatnie, gdzie nie będę ponosił kosztów związanych z posiadaniem karty, a gotówkę, pomimo że rzadko ją wyciągam - pobiorę z bankomatu bezpłatnie. Udało się! Moim wybawieniem okazała się oferta banku BGŻ BNP Paribas, która dała mi gwarancję wszystkich opcji, które wypisałem powyżej.


Kliknij w TUTAJ i dowiedz się więcej o rabacie i koncie.

Ale to nie koniec tej pięknej historii :) To, że prowadzę bloga jest oczywiste, to że jest to blog modowy/ lifestylowy - to także rzecz jasna. A nazwa mojego konta? - Modne Konto, czyli najnowszy trend od BGŻ BNP Paribas. Nazwa to kolejny początek miłej rzeczy, która mnie zaskoczyła, ponieważ idealnie komponuje się z moimi zainteresowaniami!

Oprócz tego, że wszystko jest bezpłatnie, to dlaczego konto jest „modne”?


Ogromny rabat - dzięki temu, że mam fantastyczne konto, pierwszą rzeczą, która mnie zaskoczyła to 100 złotych do wydania na ubrania. Wystarczy, że przejdziemy do sklepu BonPrix, dzięki otrzymanemu kodowi rabatowemu możemy przygotować się na nasz wakacyjny wyjazd i zdobyć fajne modne ubrania. Czy ktoś kiedykolwiek dał wam taką możliwość tylko dzięki założeniu konta?

Mało tego, 100zł na ubrania, ale możesz również dostać nawet do 300 złotych, które możesz wydać na co tylko chcesz, oczywiście nikt nie broni Ci kupić większej ilości ubrań, ale może masz inne potrzeby, a może po prostu chcesz mieć kasę, którą będziesz mógł wydać na swoim letnim wyjeździe.  To naprawdę genialna oferta, która na pewno da chwilę szczęścia niejednej osobie!


Co otrzymujemy?

0 zł - za prowadzenie rachunku

0zł - za obsługę karty

0zł - za wypłaty z bankomatów BGŻ BNP Paribas

ABY ZDOBYĆ RABATY i KONTO KLIKNIJ -> TUTAJ

I, oczywiście, nawet do 400 złotych! Tylko za założenie rachunku.
Czy można nie przyjąć takiego prezentu? Ja biorę :)

Zobacz także

1 komentarze

Napisz co myślisz...