Łatwo i wygodnie, czyli pomysł na miejski look.

By 15:00:00


jakubowy blog

W dzisiejszym poście zaprezentuję wam prostą i luźną codzienną stylizację. Mamy jeden z najgorszych pogodowych momentów w roku - aura nas zaskakuje z dnia na dzień. Minimalnie dodatnia temperatura wokół i wydaje nam się, że przyszła wiosna, a to niestety tylko niebezpieczne pozory. Nadal musimy ubrać się ciepło, bo przypłacimy zbytni pogodowy optymizm zdrowiem!płaszcz męski zara

Na sobie mam płaszcz w kratę, który idealnie wkomponowuje się w miejskie życie i nie wyróżnia niczym szczególnym. Jedynym ciekawym akcentem jest krata i lekko skośny kołnierz, dzięki któremu możemy pozbyć się na stałe szalika bądź komina, co przy obecnej pogodzie na pewno będzie dla niektórych wybawieniem.

męskie buty deichmann

 Ciemno granatowe, szerokie spodnie delikatnie ożywiają całą stylizację, ale utrzymują ją w spokojnych kolorach. Muszę dodać, że coraz popularniejsze stają się spodnie z szeroką nogawką. Może w Polsce nie jest to jeszcze aż tak widoczne wśród mężczyzn - bardziej wśród kobiet, jednak, mimo wszystko, coraz częściej przebija się właśnie taki krój spodni. Nie zawsze, na pierwszy rzut oka, może to wyglądać schludnie - po wieloletniej erze wąskich nogawek tak może się wydawać. Musi minąć trochę czasu, żebyśmy przyzwyczaili się do takiego widoku i potraktowali to jako nowa normę.


męska stylizacja

Cały outfit kończy się na butach w kolorze spodni. Bardzo podoba mi się w nich ciemno pomarańczowa (kredowa) podeszwa, która minimalnym akcentem podkreśla całość.
Buty są bardzo wygodne i uniwersalne - na każdą okazję!  Marka AM SHOE dostępna w Deichmann.

Buty znajdziecie -> TUTAJ

AM SHOE DEICHMANN

płaszcz zara

męski płaszcz zara

męski płaszcz zara

jakubowy blog

Zobacz także

0 komentarze

Napisz co myślisz...