Miejski Styl - Lacoste Watch

By 13:32:00

Jakubowy blog

Aktualna pogoda nas nie rozpieszcza - raz śnieg i mróz, raz deszcz i znacznie dodatnia temperatura. Wszystko sprawia, że nie wiemy co na siebie włożyć, jak się ubrać, aby się nie przegrzać. W dzisiejszym poście zwrócę uwagę na zegarek Lacoste, który idealnie pasuje do wszystkich stylizacji.


zegarek lacoste

Wiele razy wspominałem już, że ważną rolę w stylizacji odgrywa szczegół. W tym przypadku mam na myśli zegarek, który, w zależności od okazji, dodaje nam elegancji, bądź sugeruje, że bliski nam jest sportowy styl życia. Na sobie mam zegarek marki Lacoste. Uważam go, ze względu na jego wygląd, za jeden z lepszych zegarków, które dotychczas posiadałem. Osobiście założyłbym go na wszystkie okazje. Zegarek wykonany jest z grubej gumy, która nadaje mu pewnego rodzaju masywności i sportowego wyglądu. Faktura zegarka i jego kształt jak najbardziej nadawałyby się, aby zestawić go z koszulą, bądź po prostu z codziennym miejskim stylem, który prezentuję w poście.


Jakubowy blog

Sam miejski styl charakteryzuje się prostotą oraz nie rzucającymi się w oczy kolorami, czy wzorami. Lubię zestawiać ciemne kolory z jasnymi dla nadania kontrastu, który sam w sobie, bez większego trudu, daje wyrazistość stylizacji. Ciemny kolor dominuje na naszych ulicach i dzięki niemu możemy całkowicie wtopić się w tłum, bez szczególnego wyróżniania się. Miejski styl ma być przede wszystkim wygodny i uniwersalny. Daje komfort bycia sobą i eliminuje potencjalną nieadekwatność ubioru do sytuacji - pasuje do każdej. 


zegarek lacoste


 Na sobie mam czarne spodnie, które są całkowicie uniwersalne. Gruba czarna bluza, która sprawdza się przy temperaturze około 0 stopni oraz czarne kozaczki, które również są całkowicie uniwersalne, niezależnie od okazji, czy stylu, który preferujemy. Całość "ożywia" fantastyczny zegarek Lacoste.


Jakubowy blog, kuba sobieraj

Zegarek Lacoste jak i wiele innych wspaniałych zegarków tej firmy, dostępny jest pod linkiem TUTAJ.

https://timetrend.pl/17-zegarki?selected_filters=producent-lacoste


Jakubowy blog, kuba sobieraj

Jakubowy blog, kuba sobieraj

Jakubowy blog, kuba sobierajzegarek lacostezegarek lacosteZobacz także

4 komentarze

 1. Bardzo przyjemnie napisane. Gdybys jednak chcial poznac troche tajnikow biznesu zapraszam do mnie.
  http://mlodymilionersukcess.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja robię tak,samo. Świetny post

  OdpowiedzUsuń
 3. Całkiem niezły blog, dobrze się czytało ! Szukasz może prezentu dla rodziny chłopaka dziewczyny czy partnera biznesowego? Wejdź do mnie na stronę i obczaj:
  Kwiaty w pudełkach KATOWICE

  OdpowiedzUsuń
 4. Warto jest stawiać na jeden akcent, który staje się uwieńczeniem całej stylizacji ☺ zapraszamy do nas: www.studentkinapropsie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Napisz co myślisz...