#ModnaUlica - poznaj najlepsze buty i ożyw swój wygląd kolorem.

By 18:00:00

buty fila, buty deichmann


Zimowa, depresyjna pogoda daje się we znaki większości z nas. Dzień jest krótki, a dodatkowo całkowicie bury. Wszystko co nas otacza wydaje się szare i marzy nam się już wiosna, czyli słońce, dłuższe cieplejsze dni, a przede wszystkim - kolorowe! a nie szare i smutne. Mimo aury, sami możemy w prosty sposób rozweselić ulice - naszym ubiorem! Jak to zrobić?


jakubowy blog

W poprzednim poście wspominałem, że zdecydowanie modniejsze będą stonowane kolory, jednak to nie oznacza, że coś w naszej stylizacji nie powinno przykuwać uwagi, bądź dominować kolorem. Mimo spokojnych kolorów, możemy szaleć dodatkami, także obuwiem. Oczywiście, także skarpetkami, których wzory, kolory i faktura powinny przykuwać uwagę w tym sezonie.

buty fila, buty deichmann

Na sobie mam stonowaną kolorem, zimową kurtkę z futrem, która mimo wszystko trzyma miejski, a zarazem nieco sportowy klimat. Przejdźmy do butów - bo to one dominują w dzisiejszej stylizacji. Mnie one zachwyciły i będę starał się wyrazić to jak najlepiej pisząc ten post. Po pierwsze, są niesamowicie wygodne, są sportowe, więc powinno być to oczywiste, ale jak wiem z doświadczenia, wiele butów męczy stopę ( nawet sportowych), a o tych spokojnie mogę powiedzieć że ją relaksują.

buty fila, buty deichmann

Po drugie, możemy nosić je bez względu na pogodę - są dość ciepłe na zimne dni, a w pomieszczeniu stopa w nich się nie przegrzewa, bo mają dobrą wentylację. Kolorystyka butów idealnie ożywia obecną wokół szarą atmosferę. Dodatkowo, dobrane odpowiednio skarpetki wzmacniają efekt i podkreślają kolor obuwia. Buty świetnie się prezentują, choć mają sportowy charakter, pasują nie tylko do uprawiania sportów, lecz do codziennego użytku - wyjścia na miasto, do kina czy innych okoliczności. 

kolorowe buty sportowe

Kolor zawsze odgrywał i będzie odgrywać istotną rolę w naszym życiu. To nim możemy wyrazić swoje emocje oraz cechy osobowości. Szczególnie teraz, gdy jest to modne, nie musimy się wstydzić, że ktoś będzie patrzył na nas dziwnie. Czasy są kolorowe i dynamiczne. Moda bardzo szybko przemija, ale za każdym razem wraca się do bazowych kolorów, takich jak biel, czerń czy brąz. Bazowanie głównie na jednym lub kilku bazowych kolorach jest trudne i nudne. Nawet jeśli ubieramy się klasycznie, warto wprowadzić jakikolwiek żywy odcień, akcent, wątek, który doda emocjonalnego charakteru naszej stylizacji.


kolorowe buty sportowe

Cena, jakość, komfort i kolor to coś, za co można pokochać buty FILA. Zachęcam!
Moje kolorowe buty dostępne są we wszystkich sklepach Deichmann stacjonarnie, ale także online.

Żółte -> TUTAJ

Granatowe -> TUTAJ


kolorowe buty sportowe

buty fila


buty fila

Zobacz także

2 komentarze

  1. Ja wolę stonowane kolory butów ��. Pasują do Ciebie.

    OdpowiedzUsuń
  2. przejrzałam Twojego bloga i ten zestaw mnie naprawdę zaciekawił. Fajne, nieoklepane. :)

    OdpowiedzUsuń

Napisz co myślisz...