Miejski styl, nie taki zwykły - jak go ożywić? - Deichmann

By 16:19:00


Miejski styl przeważnie kojarzy nam się z czymś zupełnie zwyczajnym. Zazwyczaj dominują w nim barwy bliskie czerni, szarości, granatu i innych ciemnych kolorów. Nie są one złe, pasują do większości osób i dlatego dominują w naszych stylizacjach najczęściej. Wynika to też z tego, że nie jesteśmy na tyle odważni i nie mamy pewności, czy inny, i jaki, kolor będzie nam odpowiadał - to już kwestia dokonania  poprawnej analizy kolorystycznej.Obecnie sam preferuję kolory ciemniejsze, które pozwolą mi się poniekąd ukryć i nie wyróżniać z tłumu. Nie twierdzę, że nie przepadam za innymi kolorami, ale ciemne stylizacje są bardziej uniwersalne i klasyczne. Co zrobić, żeby to wszystko ożywić i nie dać się całkowicie pochłonąć ciemnym barwom? Sposób jest bardzo prosty, wspominałem o nim już wiele razy - potęga szczegółu i dodatków, które potrafią całkowicie odmienić stylizację.


Dziś ubrany jestem cały na czarno, ale buty w odcieniu ciemno niebieskim są elementem, który całkowicie skupia uwagę wobec całego outfit-u. Buty Trapery są bardzo wygodne i świetnie wpisują się w ramy dzisiejszego męskie stylu. Nie kojarzą się tylko z górską eskapadą, ale także codzienną wygodą. Można spokojnie nazwać je uniwersalnymi, ponieważ mają delikatnie sportowy charakter, ale zarazem pasują na każde codzienne wyjścia do pracy, szkoły, bądź innych miejsc, w które udajemy się każdego dnia.  Kolejnym elementem jest torba. Osobiście znacznie częściej preferuję torby niż plecaki. Są dla mnie bardziej użyteczne. Najczęściej trzymam je w rękach, nie muszę ichj za każdym razem ściągać z pleców, żeby po coś sięgnąć, czy odłożyć. Są także znacznie bardziej pojemne od plecaków i pełnią funkcję uniwersalną. Torba, którą prezentuję, sugerowana jest jako podróżna, ale, jak widać, idealnie komponuje się z miejskim stylem i swoją wielkością nie przeraża. Jej kolor idealnie komponuje się w zestawieniu z butami i na tle czarnego ubrania podkreśla wyrazistość tej stylizacji.  


Tak jak wspomniałem, miejski styl nie musi kojarzyć się z czymś zwyczajnym i oklepanym. W łatwy sposób, kupując odpowiednie buty bądź torbę, możemy całkowicie odmienić nasz wygląd. Może to uwolnić nas od długich przemyśleń, dotyczących problemu: w co się ubrać? :)

Wszystkie te produkty możecie znaleźć online na www.deichmann.com oraz w sklepach stacjonarnych. 


Zobacz także

5 komentarze

 1. Fajne buty (y). Ale mam małą uwagę - popracuj nad mimiką twarzy , robisz ciągle te same miny/ uśmiechy zwał jak zwał i robi się to nudne. ;) :D Pozdrawiam ~ http://bylasobiepanda.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna stylizacja. Zgadzam się z Tobą, czasem mały dodatek, szczegół może całkowicie odmienić stylizację :) Super buty!
  m-artyna.blogspot.com-KLIK!

  OdpowiedzUsuń
 3. Genialne buty!
  Rzeczywiście świetnie odżywiają całość, czasem taki akcent wystarczy, by szara z pozoru stylizacja nabrała barw.
  www.xavilove.com

  OdpowiedzUsuń

Napisz co myślisz...