Zimowe promocje - jak kupować na wyprzedażach - ozonee.pl

By 13:14:00Każdy z nas czeka na moment  zimowych wyprzedaży. 
To jedyny moment w roku- kiedy możemy, dorwać rzeczy tańsze nawet o 90%! Sklepy chcą pozbyć się wszystkiego co zostało im z poprzedniego roku, a co za tym idzie, obniżają cenę. Ważne aby nie stracić głowy i nie stresować się potem tym, że wydało się pieniądze na marne. Co zrobić, aby dokonać jak najlepszych wyborów?
Zaplanuj całe swoje zakupy. Większość sklepów posiada swoje witryny internetowe, na których można
zobaczyć znacznie wcześniej jakie produkty zostaną przecenione. Często sklepy internetowe wcześniej
wprowadzają obniżki cen ubrań i w dodatku obniżają ceny jeszcze bardziej niż sklepy stacjonarne. Dzięki temu mamy szanse na złowienie naprawdę niesamowitej okazji.
Nie warto zwlekać z zakupami. Oczywiście, że na samym końcu wyprzedaży będą największe obniżki cen, ale co za tym idzie - mniejszy wybór. Ja ruszam w wir zakupowy gdzieś po środku tego okresu.  Zawsze jeszcze znajduję swój rozmiar i ubrania nie są aż tak przebrane. Omijam również przy tym dzikie tłumy, pozostawiające po sobie istne pobojowisko, w którym trudno cokolwiek znaleźć.Wyznacz sobie budżet. Zazwyczaj zdarza się, że wydajemy znacznie więcej niż przewidujemy, ale również zdarza się, że
kupujemy wręcz na siłę z myślą, że „na pewno się przyda”. Jeżeli określimy swój budżet i będziemy się trzymać postanowienia, że go nie przekraczamy - będziemy mogli być pewni, że nasze zakupy będą bardziej przemyślane i rozsądniejsze. Szczególnie, że sklepy celowo oddziaływują na nas i wywierają presję na kupowanie wszystkiego.Zawsze przymierzajmy ubrania przed zakupem. Nie tylko ze względu na to, żeby sprawdzić czy są odpowiednie rozmiarowo, ale wtedy bardziej przyjrzymy się naszym zakupom. Ubrania w okresie wyprzedaży przymierzane są przez setki ludzi. Nie tylko mogą być rozerwane, bez guzików i zatrzasków, ale również poplamione, bądź posiadać inne wady. Także dzięki standardowemu przemierzeniu upewnimy się, czy aby na pewno dobrze wyglądamy w tym, co sobie upatrzyliśmy.


Trzymaj się określonych zasad. Postaraj się nie kupować rzeczy tylko dlatego, że są przecenione. Sklepy kuszą promocjami i odpowiednio skonstruowanymi hasłami. Stosują rownież wiele chwytów: "3 za 1", "5 za 3" i itp. Wszystko ma skłonić nas do wydania jak największej ilości pieniędzy. Nam wydaje się, że oszczędzamy i dostajemy coś za darmo - w rzeczywistości wydajemy mnóstwo pieniędzy, a co gorsze, na rzeczy, które naprawdę mogą okazać się zupełnie nieprzydatne. Pamiętajmy zawsze o tym, aby każdy zakup był  przemyślany pomimo tego, że płacimy za niego znacznie mniej. 
Cała moja stylizacja pochodzi ze sklepu www.ozonee.pl - koniecznie zajrzyj i zobacz ich szeroką ofertę ubrań oraz najnowszych wyprzedaży. Zajrzyj również na ich instagram @ozonee.pl


Zobacz także

2 komentarze

 1. ojej ja tak zwykle kupuję, biorę coś niepotrzebnego z myślą że "kiedyś się przyda" ciekawa stylizacja!
  Przy okazji chciałabym Ciebie zaprosić na Mikołajkowy konkurs blogowy, w którym można wygrać wybrane przez siebie rzeczy do 500zł :)
  http://ddob.com/blog/id/972/mikolajki-z-ddob-x-dawanda-zgarnij-prezenty-dla-siebie-i-bliskich

  OdpowiedzUsuń
 2. Kupuję bardzo podobnie jak Ty ;) Choć mój budżet w większości pochłania garderoba dziecięca. Niedawno wyjęłam z szafy zimowe rzeczy kupione w lutym (jakieś 60%-80% taniej).
  Już nie moge się doczekać kolejnej wyprzedaży! <3

  OdpowiedzUsuń

Napisz co myślisz...