Światowy Dzień Wzroku - inteligentne szkła Eyezen - Essilor

By 18:53:0013 października w Warszawie odbyło się śniadanie prasowe, poświęcone Światowemu Dniu Wzroku.
W wydarzeniu uczestniczyło wiele gwiazd oraz eksperci ,którzy wypowiedzieli się jak ważne w dzisiejszych czasach
jest zwrócenie uwagi na zdrowie naszych oczu. Każdy z nas powinien przynajmniej raz w roku udać się na kontrolne badania, które sprawdzą w jakim stanie jest nasz wzrok. Bez względu na to nawet jaką wadę posiadamy, warto zabezpieczyć się przed promieniowaniem od strony sprzętów codziennego użytku jak smartfon, laptop czy telewizor - do tego najlepszym rozwiązaniem są inteligentne szkła marki Essilor.


 Dla przypomnienia czym są cyfrowe i inteligentne szkła marki Essilor - zapraszam do zapoznania się z tekstem poniżej:

Na ratunek naszym oczom przychodzi technologia optyczna - cyfrowe szkła marki Essilor. Jest to niezwykle ciekawy produkt - szkła całkowicie odbijają niebieskie światło pochodzące z ekranów sprzętów, których używamy. Dzięki temu nasze oczy są całkowicie chronione przed szkodliwym działaniem ekranowego światła. Takie szkła to nie tylko korzyść dla zdrowia naszych oczu, ale także dla jakości wrażeń wzrokowych, jakie odczuwamy korzystając z nich.Marka Essilor to optyczny potentat na skalę światową i największy producent szkieł do okularów. Daje to pewność i gwarancję jakości, co w dziedzinie ochrony zdrowia ma szczególne znaczenie. Świat, dzięki szkłom Eyezen jest zupełnie inny - wyraźniejszy, ale również w innych kolorach. Moje odczucia przy noszeniu tych okularów są naprawdę niesamowite! Każdy kolor, który przechodzi przez te szkła, jest bardziej nasycony, a zarazem stonowany. Po kilkugodzinnym wpatrywaniu się w ekran komputera czy smartfona, a zdarza mi sie to często, mogę zdecydowanie stwierdzić, że moje oczy są mniej zmęczone, nie odczuwam bólu czy szumu w głowie, który zazwyczaj się pojawiał, zanim zacząłem korzystać z dobrodziejstwa szkieł Eyezen. 


Zobacz także

1 komentarze


  1. Hej piekny blog. Nawet bardzo piekny blog. Podoba mi sie Twój blog dla tego zostawiam wlasnie specjalnie dla Ciebie poradnik jak darmowo zyskac linki do swego bloga czyli takze ruch bo o to w promowaniu Chodzi

    Darmowe Linki

    OdpowiedzUsuń

Napisz co myślisz...