Sekrety najlepszych stylizacji streetwear i nie tylko - ozonee.pl

By 12:03:00


Często, wybierając stylizację bądź jakąś część garderoby, sugerujemy się tym, co powiedzą inni. To normalne, ponieważ niemal dla każdego istotne jest to jak inni nas postrzegają. Jak zatem wybierać, by nie wypaść źle, by zrobić takie wrażenie, które zostanie odebrane pozytywnie, a może nawet zainspiruje kogoś innego?  Niestety, nie istnieje żadna uniwersalna i cudowna recepta, ani tajny trik, który sprawia, że na pewno zrobimy dobre wrażenie, ale warto kierować się kilkoma wskazówkami.
Potęga szczegółu. Wiele razy wspominałem, jak dużo może zdziałać dosłownie mały, rzucający się w oczy punkt stylizacji. Nie ma znaczenia czy jest to naszyjnik, zegarek, bransoletka, napis na koszulce, akcent kolorystyczny, bądź buty - z kompletnie beznadziejnej stylizacji możemy uczynić coś wspaniałego tylko tym, że jedna  część zdominuje wszystko. Bardzo często gwiazdy właśnie tak ratują się przed modową wpadką - rzucającym się w oczy szczególem, aby nikt nie zwrócił uwagi na to, co wyszło słabo.

ZOBACZ NOWOŚĆ
LOOKBOOK #1
NA YouTube

Modne wzory. Obecnie panuje szaleństwo na punkcie tak zwanych aplikacji na ubrania, czyli naszywek czy łat, które nadają koloru i ożywiają stylizacje. Bluzy, spodnie, a nawet buty  - dosłownie na wszystkim można teraz zobaczyć aplikacje. Można oczywiście kupić konkretny produkt już z naszytymi łatami, ale cała zabawa polega na tym, że z bogatej oferty sklepów można wybrać i samemu przyszyć, bądź przykleić za pomocą żelazka różne łatki, naszywki, wklejki. Czy to nie fajna zabawa? Możemy zrobić to, co chcemy - w dowolnym miejscu i w dowolnych wzorach.
Modne kroje. Wszystko z czasem przemija, także dotyczy to krojów. Jeszcze nie tak dawno panowała moda na spodnie typu „dzwony” i szerokie nogawki, następnie przyszedł czas na leginsy, „rurki”, zwężane nogawki i wszystko co idealnie pokazuje sylwetkę, ale teraz wszystko wraca i znów są joggery, szerokie kieszenie, duże nogawki … na nowo nabierają życia. Ale nie dotyczy to tylko spodni. Nie tak dawno wszyscy nosili bluzy z wyśmienitymi nadrukami - teraz już nieco ich czas przeminął, pojawiły się longfity, które przeżywają swój boom. Niewątpliwie zaraz nadejdzie czas na zupełnie coś innego…
Kolor sezonu. To już standard, że co nowa kolekcja i nowy rok, to możemy zauważyć zmianę w kolorystyce. Jeszcze dwa lata temu wszyscy nosili się w pełni kolorów, ale teraz można zauważyć jak bardzo dominują czernie, biele i szarości. Oczywiście, żyjemy w czasach, w których trudno o coś niemodnego, ponieważ panuje totalne multi-kulti i różnorodność. Jednak jeżeli chce się iść z duchem czasu, powinno się dobierać kolory, które obowiązują w danym sezonie.


Otoczenie w którym żyjesz. Bycie sobą zdecydowanie ma znaczenie, jednak, mimo wszystko, musimy zwracać uwagę na otoczenie w którym się znajdujemy. Stylizacje streetwerowe są bardzo popularne i traktowane jako normalna moda codzienna, jednak nie zawsze miejsce w którym funkcjonujemy może akceptować nasze standardy. Odpowiedni strój jest oczekiwany w niektórych zawodach, miejscach czy społecznościach. Jeżeli nie chcesz budować konfliktów z otoczeniem, dostosuj swój streetwer-owy outfit do panujących norm lub po prostu z niego zrezygnuj - zasad nie przeskoczysz, a dobre relacje z otoczeniem to cenna wartość.

Cała moja stylizacja pochodzi ze sklepu który ma do zaoferowania szeroką gamę ubrań streetwear do którego zachęcam zajrzeć - www.ozonee.pl
Zajrzyjcie także na ich instagram @ozonee.pl
oraz skorzystajcie z najnowszych promocji które oferują - naprawdę warto !Zobacz także

3 komentarze

  1. uwielbiam streat wear, jednak czasami założę coś całkiem innego :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Przecież to do niczego nie pasuje, spodnie jeszcze oke ale kicksy by sie przydało dobrać do czegoś kawałek czerwonego na koszulce odmieniło by wszystko

    OdpowiedzUsuń

Napisz co myślisz...