Czy istnieje przepis na sukces i popularność w social mediach ? - Adidas Yeezy

By 16:19:00Czy istnieje w ogóle uniwersalna recepta na sukces? Myśląc o ludziach, którym się udaje, zakłada się, że na pewno ktoś im pomógł i niesamodzielnie doszli do tego co mają. Po części jest to prawdą, ponieważ prawdziwy sukces zawsze jest dziełem zespołu, ale to jednak osoba, którą obserwujemy jest jego twarzą i, zazwyczaj, inicjatorem. Bez niej tego sukcesu by nie było i to właśnie ją chcemy oglądać.

Podstawową kwestią w odnoszeniu sukcesu jest działanie z pasją, z przekonaniem, że to co robimy daje nam tyle szczęścia i satysfakcji, że będziemy potrafili zarazić tym innych.Jak zacząć? - Zacznij po prostu tu gdzie jesteś, nie zastanawiaj się, czy to dobra chwila i miejsce, nawet jeśli Ci się nie powiedzie, nie będziesz żałował że nie spróbowałeś. Wymyślanie kolejnych pretekstów - od kupna komputera, po zakup biurka przy którym zasiądziemy i zaczniemy pracować w sieci, nie przybliży cię do sukcesu.


Sukces wiąże się z ryzykiem i odwagą - mnie nigdy nie przeraża porażka, lepsze to, niż życie w niepewności. To, że innym nie wszystko co robisz się podoba, nie powinno wpływać na twoje nastawienie do realizacji własnych pomysłów. To twoje pomysły i dopóki nikomu ich realizacją nie wyrządzasz krzywdy, nikt nie ma prawa cię krytykować i oceniać. A jeśli będziesz działaćkonsekwentnie, z biegiem czasu możesz utrzeć nosa wszystkim niedowiarkom, którzy wątpili w twój sukces. Sprawdź, jaka to satysfakcja! ;)
Aby zacząć, wykorzystaj wszystko to co już masz - swoje cechy osobiste, znajomości oraz zasoby materialne, które przydadzą Ci się w blogowaniu. Nie myśl o tym czego nie masz. Z biegiem czasu na pewno będziesz mieć większe możliwości działania, lepszy sprzęt oraz możliwości współpracy z coraz to atrakcyjniejszymi firmami. Nie myśl, że ktoś może być lepszy od Ciebie - może nawet jest, co nie zmienia faktu, że możesz tego kogoś prześcignąć - każdy jakoś zaczynał.


 We wszystkim ustal swoje zasady. Wszelkie rezultaty, jakie osiągniesz, będą wynikały właśnie z nich. Nie jestem w stanie powiedzieć kiedy mój blog zyskał popularność, ale myślę, że konsekwencją w działaniu możemy naprawdę wiele zyskać i osiągnąć - wystarczy bardzo chcieć. Ja zawsze działam konsekwentnie, z dużym zaangażowaniem fizycznym i emocjonalnym. Skupiam się na pomyśle i działam według własnych zasad, bo nie warto niczego robić szablonowo. Jeśli robimy coś jak inni, to niczym się od nich nie różnimy i, nie wnosząc nowej wartości, jesteśmy nieciekawi.I na koniec - musisz samemu stworzyć swoją definicje sukcesu. Pamiętaj, że cel musi spełniać konkretne warunki - być pozytywny, mierzalny, określony w czasie i realny. Niektórzy chcą osiągnąć mniej, a inni znów więcej. Sam określ czego chcesz, dokąd dążysz w swojej blogowej karierze i działaj! Nikt nie będzie wiedział, czy chcesz zajmować się tym zawodowo, czy traktować jako hobby. Pewne jest to, że gdy coś się komplikuje i nie idzie zgodnie z planem, to tym bardziej trzeba ruszyć do działania i wprowadzić korekty do poprzednich planów. Jedynie jasne wyznaczenie celów, zaangażowanie i konsekwencja w działaniu przyniosą ci upragniony sukces i zadowolenie z tego co robisz. Lepszej i łatwiejszej recepty nie znajdziesz.


Zobacz także

2 komentarze

 1. Hej! Masz dużo racji. To co ścigamy się haha...
  żarcik każdy idzie swoim torem i we własnym tempie. Okulary przeciwsłoneczne strasznie mi się spodobały.
  Trzymaj kciuki za mojego bloga, może mi się uda jeśli będę postępowała konsekwentnie i według swoich niepowtarzalnych zasad.
  http://lifestylowcy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. fajna notka

  https://skucinskaemi.wordpress.com/

  OdpowiedzUsuń

Napisz co myślisz...