Uratuj swoje oczy! Okularowy styl i zdrowie - cyfrowe szkła Eyezen - Essilor.

By 02:37:00
Dziś będzie o wzroku. Dzisiejszy świat, wypełniony coraz bardziej zaawansowanymi wizualnymi technologiami, wystawia nasze oczy na wiele zagrożeń. Smartfony, tablety, komputery, telewizory z dużymi ekranami stają się dla naszego wzroku poważnym wyzwaniem. Nasze oczy, choć w młodym wieku jeszcze tego bardzo nie czujemy, stają się coraz bardziej przeciążone, przemęczone, szybko się starzeją, a my nic z tym nie robimy. Problemem jest przede wszystkim nasza niewiedza oraz to, że nie staramy się nawet szukać sposobów, aby rozwiązać ten problem.Na ratunek naszym oczom przychodzi technologia optyczna - cyfrowe szkła marki Essilor. Jest to niezwykle ciekawy produkt - szkła całkowicie odbijają niebieskie światło pochodzące z ekranów sprzętów, których używamy. Dzięki temu nasze oczy są całkowicie chronione przed szkodliwym działaniem ekranowego światła. Takie szkła to nie tylko korzyść dla zdrowia naszych oczu, ale także dla jakości wrażeń wzrokowych, jakie odczuwamy korzystając z nich.


Marka Essilor to optyczny potentat na skalę światową i największy producent szkieł do okularów. Daje to pewność i gwarancję jakości, co w dziedzinie ochrony zdrowia ma szczególne znaczenie. Świat, dzięki szkłom Eyezen jest zupełnie inny - wyraźniejszy, ale również w innych kolorach. Moje odczucia przy noszeniu tych okularów są naprawdę niesamowite! Każdy kolor, który przechodzi przez te szkła, jest bardziej nasycony, a zarazem stonowany. Po kilkugodzinnym wpatrywaniu się w ekran komputera czy smartfona, a zdarza mi sie to często, mogę zdecydowanie stwierdzić, że moje oczy są mniej zmęczone, nie odczuwam bólu czy szumu w głowie, który zazwyczaj się pojawiał, zanim zacząłem korzystać z dobrodziejstwa szkieł Eyezen. 


Ale jak okulary mają się do mody i naszego stylu?
Okulary kiedyś były powodem do wstydu. W dzisiejszych czasach stały się stylowym dodatkiem, nadającym wizerunkowi szlachetnego charakteru. Szkła, których używam, mają dość oryginalną fioletową powłokę, która czasem pobłyskuje w świetle, w zależności od kąta, pod jakim ktoś na nas patrzy. Daje to naprawdę fajny efekt.


Korzystam z oprawek marki Jai Kudo, która posiada w swojej ofercie szeroki wybór oryginalnych i stylowych, designerskich oraz klasycznych oprawek. W połączeniu z fioletowym efektem szkieł, można osiągnąć naprawdę świetny efekt.Okulary i szkła Eyezen nie tylko dostarczą nam ciekawych wrażeń, ale również zabezpieczą zdrowie naszym oczom. Z pełnym przekonaniem je polecam. 
Zobacz także

5 komentarze

 1. Cudowny post :) Uwielbiam Cię i kocham !

  OdpowiedzUsuń
 2. Masz rację. Okulary to modna rzecz.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie można mieć okularów , tylko dlatego , że są modne. Okulary są dla osób, które mają problemy ze wzrokiem i chcą jakoś to poprawić.

  Zapraszam do MNIE

  OdpowiedzUsuń
 4. kiedy zrobisz posta w męskiej stylizacji??

  OdpowiedzUsuń
 5. Pokemony łapiesz?

  OdpowiedzUsuń

Napisz co myślisz...