Stwórz własny idealny stylowy trend - wskazówki - denley.pl

By 16:29:00
Rozterki związane z tym, w co się ubrać kolejnego i jeszcze kolejnego dnia, to problem (tak myślę) wielu osób.
Pomimo pękającej w szwach szafy, jakoś nic nam się nie podoba. Bardzo łatwo jednak można temu sprostać. Pewnością jest,że wbrew przekonaniu o nieużyteczności większości naszych rzeczy, wiele z nich na pewno jeszcze się nada. Musimy dokonać gruntownego przeglądu szafy i uporządkować jej zawartość. Jak pisałem w poprzednich postach, drobny dodatek potrafi całkowicie odmienić wizerunek.

Dokonując jakiegokolwiek wyboru ubrania, musimy być świadomi siebie i tego jak wyglądamy - o czym również juz wspominałem.
Nie każdy kolor będzie odpowiedni dla dla każdego, jednak biel, czerń i szarości powinny pasować każdemu. Aby
stworzyć coś, co będzie idealnie pasowało, powinno to bezpośrednio łączyć się z nasza osobowością oraz zainteresowaniami.
Ściąganie i wzorowanie się na innych 1:1 nie jest zbyt dobrą decyzją. Niestety, wiele osób to właśnie robi ze szkodą dla swojego wizerunku.
Nie zapominajmy o obowiązujących trendach. To, że dany kolor nie będzie odpowiedni dla ciebie w całej stylizacji nie oznacza, że nie może być to drobny
dodatek - kwestia odpowiedniego przemycenia. Modne wzory i faktury - wszystko może być dla ciebie. Kieruj się jednak tym, co ci się najbardziej podoba, bo to ty masz czuć się w tym dobrze.  Mamy okres letni - wszystko powinno być miłe dla oka, delikatne, zwiewne i przewiewne. Ważne, żebyś znalazł odpowiednią strategię, dzięki której na pewno będziesz miał uśmiech na twarzy i radość z tego,
że wyglądasz odpowiednio.

 Tworząc swój trend, nie musimy być dokładnie obeznani w tym, co teraz jest na topie. Obecne czasy serwują nam mieszankę przeróżnych stylów z różnych lat. Trudno znaleźć jeden wspólny mianownik dla nich wszystkich. Zakładając wyszukaną kurtkę z secondhandu, jesteśmy w stanie odnieść modowy sukces, bo będzie się ona wyróżniać i reprezentować np. styl lat 90-tych. Bądź pewny siebie i eksperymentuj - może nie za każdym razem się uda, ale z czasem na pewno wyrobisz w sobie nawyk odpowiedniego doboru elementów ubioru i określisz swoje własne proporcje. Znajdziesz klucz do tego, co jest najlepsze dla Ciebie. 


 Jeśli potrzebujesz pomocy, rady - pisz: kontakt@jakubowy.com
          lub
Zakładka Umów się na wspólne zakupy klikając -> TU

Moją dzisiejszą stylizację możecie zobaczyć na www.denley.pl  oraz skorzystać z ich obecnych promocji - polecam!Zobacz także

0 komentarze

Napisz co myślisz...