Jak w prosty sposób stworzyć odpowiedni look na lato - denley.pl

By 18:14:00
Letni okres kojarzy się przede wszystkim z lekkością. Nie jesteśmy zmuszeni do noszenia ciężkich ocieplanych kurtek oraz butów. Jest to również okres który w większości spędzamy poza domem, w gronie przyjaciół czy po prostu spacerując bądź relaksując się w dowolnym miejscu pod chmurką.


Podstawą jest wybrać odpowiednią bluzkę, bluzę bądź cienki sweter. W dzisiejszych czasach to tak naprawdę nieodłączny element ubioru większości z nas. Stąd też czy jest to wyjście formalne czy też nie, zawsze może być wygodne i przewiewne. Każdy z nas lubi różne kolory, ja osobiście preferuje często biele, szarości i czernie. Jednak mimo wszystko im więcej słońca tym częściej sięgajmy po jasne odcienie, które będą odbijać promienie słoneczne, unikniemy dzięki temu przegrzania.


 Spodnie, większość z Nas stawia na bawełniane jeansy - przepuszczają one powietrze a przy obecnej pogodzie jest to dość istotne, abyśmy nie wybierali spodni z  dodatkami sztucznych materiałów. Obecnie mamy do wybory mnóstwo krojów jeansów, klasyczne, joggery czy ze zwężaną nogawką. Każde z nich również możemy użyć formalnie jak i na każde inne wyjście.

W okresie letnim osobiście preferuje przewiewne buty również z materiałów które przepuszczają powietrze. Ja stawiam na trampki które są ciągle bardzo modne, możemy je dostać w przeróżnych kolorach. Trampki stały się tak pospolitą częścią ubioru że na spokojnie możemy korzystać z nich,nie tylko na luźne spotkania czy wyjścia, ale i te bardziej oficjalne. 

 Wszystkie rzeczy które mam na sobie możecie nabyć na www.denley.pl, posiadają oni naprawdę atrakcyjną ofertę ubrań w bardzo niskich cenach - myślę że naprawdę warto! Po więcej szczegółów zapraszam na stronę sklepu oraz markowego bloga www.blog.denley.pl 
Zobacz także

1 komentarze

Napisz co myślisz...