Styl nie wymagający od nas czasu i wysiłku - wyglądaj zawsze i wszędzie dobrze na szybko.

By 16:43:00
Bardzo często tracimy czas na to, aby wybrać coś co będzie na Nas leżeć idealnie oraz będziemy wyglądać wyjątkowo. Tak naprawdę nie potrzebujemy na to dużej ilości czasu. 


 Jak sama nazwa wskazuje taki styl nie wymaga od nas czasu, ani wysiłku. Jedyne co musimy mieć to świadomość samego siebie i być odważnym. Nie bój się łączyć klasyki z czymś nowoczesnym - do zwykłego t-shirtu wystarczy narzucić markową marynarkę.. niby oczywiste ale przy małej kombinacji może wyglądać całkiem dobrze.


Niejednokrotnie myślimy że ze zwyczajnie wyglądającym strojem nic się nie da już zrobić. Do tego rodzaju stroju wystarczy super wyróżniający się dodatek - tylko zwróćmy uwagę na słowo “wyróżniający” bo musi być on naprawdę WOW, żeby przebić całą prostotę naszego ubioru. Jeżeli jesteś ubrany w koszulę wystarczy podwinąć jej rękawy, od razu twój outfit wygląda na bardziej luźny. 


 Jeżeli dojdzie już do momentu że znudziła Ci się Twoja ulubiona bluzka, bądź inna część garderoby, zawsze możesz dać jej drugie życie. Zafarbuj  ! Dając nowy kolor otrzymujesz zupełnie nowy ciuch, bez zbędnego wydawania kolejnych pieniędzy. Bardzo prostym sposobem na to aby nasz styl wyglądał na zrównoważony, warto zastosować następującą metodę: gdy zakładamy obcisły dół wtedy góra powinna być luźniejsza, a jeżeli zakładamy luźne spodnie wtedy góra powinna bardziej do nas przylegać - to naprawdę działa. Podsumowując, im więcej czasu skupiamy się na tym aby nasz strój wyglądał zaskakująco dla innych to tym większa szansa że będzie zupełnie na odwrót. Stosując bardzo proste sposoby, możemy nadać zupełnie inny (nowy) ton naszemu wizerunkowi. Otwórz szafę zamiast pójść do sklepu - bo na pewno coś się znajdzie :)Zobacz także

0 komentarze

Napisz co myślisz...