H&M David Beckham - jak w prosty sposób znaleźć inspiracje dla siebie i swojego stylu.

By 12:16:00
Źle dobrane ubranie może cię pogrubić, postarzeć a odpowiednie - zupełnie na odwrót.

Jak zrobić swojemu stylowi lifting ? Jak znaleźć odpowiednią inspiracje ?
Trzy zasady:
  1. Nie ulegaj wszechobecnym normom.
  2. Zawsze o siebie dbaj.
  3. Zawsze się wyróżniaj chociaż w małym szczególe.
 Często, po dłuższym czasie, możemy wpaść w tak zwaną pułapkę stylu. Stoimy w miejscu, nie chodzi o fakt że ciągle ubieramy to samo, ale kupujemy to samo -  w podobnym tonie. Zmiany są bardzo ważne, dzięki nim możemy pokazać inną stronę siebie, i być zauważalni dla innych. Musimy rownież uzmysłowić sobie fakt że czas też nie stoi w miejscu, i z roku na rok zmieniają się normy stylu. Pomimo faktu że nie musimy być i wyglądać jak wszyscy, powinniśmy iść z jego czasem.

 Jak szukać inspiracji? Nigdy nie trać zainteresowania tym w co się możesz ubrać. Staraj się śledzić co oferują sklepy, bądź obserwuj co mają do zaproponowania projektanci, nawet ci młodzi. Często zdarza się że Ci młodzi właśnie są prekursorami i na nich wzorują się starzy wyjadacze. Wystawiaj nie potrzebne ubrania na aukcjach internetowych, to tez pewien rodzaj interakcji, który da Ci możliwość poszukania czegoś innego dla siebie, nowego czy starego to nieistotne, ważne by dla Ciebie było to coś nowego.


 Wiele z Nas poszukuje inspiracji, u gwiazd bądź innych publicznych osób. Cała sfera lifestyle i wszyscy blogerzy również do tego służą - abyśmy mogli sobie nawzajem pomagać i uczyć się tego jak dobrze wyglądać w warunkach jakie mamy.  Zawsze jednak trzeba liczyć na siebie, wszystkie porady mają prowadzić do Twojego sukcesu,  lecz każdy sukces będzie oparty rownież o twoją wiedzę, rozeznanie i poznanie własnego Ja.

 Zawszę bądź odważny, sam fakt że dobrze czujesz się w swojej skórze wpłynie na Twoją zmianę i łatwiejsze znalezienie inspiracji. By zmienić swój wygląd albo ubranie, niejednokrotnie potrzebujemy niewielkiego szczegółu, który dopełni albo zmieni nasz styl.  Na przykład na codzień chodzisz w tym samym czarnym lub białym sweterku, do którego zakładasz biała koszulkę, wystarczy że zmienisz sam kolor albo krój koszuli, a już zaakcentujesz zupełną zmianę.

 Nigdy nie kupuj nic na ślepo, podążanie za modą zupełnie nie rozważnie to też pułapka. Nagromadzenie dużej ilość niepotrzebnych rzeczy nie prowadzi do niczego dobrego. Nasz portfel szczupleje, a Ty nadal powiesz że nie masz się w co ubrać. Tak jak wyżej pisałem, świadomość obowiązujących trendów chociaż w najmniejszym stopniu to podstawa. To że musisz wiedzieć co jest w danym okresie modne, wcale nie zobowiązuje do tego że musisz kupować wszystkie nowości ze sklepowych półek. 
Podstawą jest to że musimy korzystać ze swoich ubrań które już mamy, czasem mały dodatek, albo kupienie biżuterii juz sprawi że jesteś na bieżąco. Tak jak pisałem w poprzednim poście, mając swoją bazę cała reszta to tylko szczegóły.

Zobacz także

0 komentarze

Napisz co myślisz...