• Nowy Rok 2016 • Jesienna - Zima w parku • H&M • Elliot • Snapchat • Plany i Zmiany

By 16:20:00Wreszcie nadeszła ta chwila, kiedy możemy zacząć coś na nowo , uruchomić wszelkie postanowienia czy wyzwania noworoczne i innego, tego typu rzeczy. Mam nadzieję że wszystkim Wam, okres świąt minął wyśmienicie oraz prezenty które otrzymaliście Was ucieszyły i spełniły bądź spełniają się właśnie Wasze marzenia. Ja osobiście spędziłem okres świąt oraz sylwestra w bardzo dobrej atmosferze i nie mogę na nic narzekać - wszystko co najważniejsze było razem ze mną.

Dzisiejszy post to zdjęcia które zostały wykonane na pograniczu mrozów które nadeszły, stąd właśnie nazwa „Jesienna Zima” , kurtko / płaszczyk który mam na sobie jest nie skąd indziej, jak z mojego ukochanego secondhand-u. Pod spodem posiadam czarny t-shirt long fit z H&M. Buty to wysokie skórzane męskie kozaczki męskie Elliot, je akurat kupiłem w TkMaxx, lecz już w poprzednim sezonie, więc nie sądzę aby można było je tam dostać, natomiast na stronie marki na pewno będą do zdobycia. Niestety cena może nie każdemu odpowiadać, w TkMaxx to około 600zł, na stronie producenta może być wyższa, ale są bardzo wygodne, posiadają delikatne ocieplenie, nie są klejone lecz skręcane śrubkami - buty na wiele lat.

Wkrótce na blogu pojawią również lekkie zmiany poza dotychczasowymi wpisami pojawi się także nowa zakładka z recenzjami różnych produktów: poprzez płyty,książki, kosmetyki, przedmioty dnia codziennego oraz gadżety.

Tak jak zawsze przypominam: Ci którzy chcą śledzić moją codzienność zapraszam na snapchat:jakubowy1 .


Zobacz także

0 komentarze

Napisz co myślisz...