To już święta ! ! | H&M | Daniel Wellington

By 17:47:00


Wreszcie nadszedł moment przez wielu z Was oczekiwany czyli Święta a raczej obecnie cała gorączka związana z tym wydarzeniem. Osobiście to mój ulubiony okres w całym roku, od zawsze w święta towarzyszyła mi wyjątkowa atmosfera, i ten niesamowity zapach. Nie chodzi nawet o kwestie aromatu przygotowywanych potraw, ale w całej tej atmosferze odnajduje zapach który wyróżnia właśnie ten czas. Mam nadzieję że Wy również odczuwanie fajny klimat pomimo braku śniegu którego mi osobiście bardzo brakuje. 

Obecnie jestem na etapie pakowania prezentów dla swoich najbliższych - bardzo lubię ten moment gdy mogę sprawić komuś radość choćby małym upominkiem. Święta planuje z dużym dlatego również jestem już po pierwszym etapie pieczenia z moją przyjaciółką i przygotowaliśmy różnego rodzaju ciasteczka, było przy tym bardzo wiele zabawy i radości - dlatego uważam że święta zbliżają ludzi nie tylko przy wigilijnym stole. Efekty naszych kulinarnych wyczynów postaram się jeszcze pokazać, chociaż Ci którzy śledzą mnie na snapchat:jakubowy1 , mieli relacje z pieczenia na żywo, a więc zachęcam do obserwacji mojego konta na snapchat.

Z pewnością Wam, chciałbym życzyć radosnych świąt pełnych miłości i przyjaznej atmosfery abyście spędzili je tak jak tylko lubicie i cieszyli się tym wspaniałym okresem, pomimo całego biegu i zamieszania jakie dostarcza nam ten okres. 

Co do zdjęć, na sobie mam biały sweterek H&M, spodnie Bershka oraz zegarek marki Daniel Wellington, jeżeli jeszcze nie wybraliście prezentu dla swoich bliskich polecam.
Na kod rabatowy: DWjakubowy , uzyskacie 15% rabatu, a zegarek na pewno dotrze do Was przed świętami, z wysyłką całkowicie za darmo w każdy rejon świata, więc zachęcam to naprawdę może być wyjątkowy i  na pewno dobrze wykonany prezent !

Ściskam !

Zobacz także

0 komentarze