MentalWay - Michał Wawrzyniak

By 16:58:00

   W przed ostatni weekend marca miałem  okazję wziąć udział w szkoleniu Hidden Side of Life które odbywa pod skrzydłami MentalWay w Kaliszu, a prowadzone jest przez Michała Wawrzyniaka.


Całą imprezę nazwać można bardzo ciekawą i inspirującą.
Choć na początku miałem duże wątpliwości i podchodziłem do całej sprawy trenerów motywacji a szczególnie działaniom Michała Wawrzyniaka z dużym dystansem a nawet podejściem niechętnym, okazało się zupełnie inaczej. 

Pełny emocji chęci do pracy działania oraz przekonany w swoich wartościach i wiedzy człowiek, który pragnie przekazać ją innym, tak możemy opisać postać Michała.
Dla wielu osób jest życiową inspiracją i wzorem, zrobił coś z niczego tylko dzięki swojej wierze w to że wszystko co osiągniemy zależy od nas oraz swoim mottem które promuje na co dzień „ Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko”.

Nie jest to zwykły trener jak Mateusz Grzesiak, Łukasz Jakóbiak czy inni drętwi stojący w miejscu na scenie coachowie. Artysta+Kabareciarz+Trener = Michał. Skupia się on nie tylko na powierzchownych zachowaniach ludzi ale na ich mentalności i duchowości. Bardzo łatwo potrafi rozbudzać w człowieku energie do działania oraz dzięki wielu tematom jakie porusza pokazać człowiekowi coś co doprowadzi do zafascynowania tematem.
Niestety w Polsce nie mamy zbyt wielu tego typu osobistości jak Michał, mógłbym powiedzieć że to jedyny człowiek w Polsce który daje człowiekowi takiej emocje, wiedzę i energie a przy tym ubaw po pachy.

Moja styczność z MentalWay było to szkolenie czysto o sferze wewnętrznej człowieka, czakry, buddyzm, gaja, wahadła, medytacja, szamanizm, energia chi, tao, duchowość, mantry świadome śnienie, runy  i wiele innych które zawarł w ciągu dwu dniowego szkolenia ( czy to już nie mówi wiele ?).Nie mówiąc o samej wiedzy miałem okazje spróbować medytacji którą prowadził Michał oraz wiele ćwiczeń dzięki którym mogliśmy poczuć dużą różnice.
Zachęcam i Polecam:
© copyright photo


Zobacz także

1 komentarze